|
عضويت


نشست تخصصی «چارچوب حاکمیت شرکتی در بانکداری اسلامی» برگزار شد:

نشست تخصصی چارچوب حاکمیت شرکتی در بانکداری اسلامی با سخنرانی دکتر علی مهدوی پارسا پژوهشگر مالی اسلامی و عضو کمیته پژوهش انجمن مالی اسلامی روز دوشنبه 21 اسفند ماه 96 در محل شرکت بورس اوراق بهادار برگزار شد. ادامه خبر..

 

                     

 
            
                                                   سومین همایش مالی اسلامی برگزار  شد.

به همت انجمن مالی اسلامی ایران، سومین همایش مالی اسلامی، با حضور پژوهشگران،فعالان و علاقه مندان بازارهای مالی روز یکشنبه 12 آذر ماه 96 برگزار شد.
 

افتتاح نخستین دوره DBA بازار سرمایه اسلامی

10 اسفند ماه 1396، نخستین دوره DBA بازار سرمایه اسلامی برای اولین بار در ایران با حضور دکتر علی صالح آبادی رئیس انجمن به طور رسمی آغاز گردید ادامه خبر...

 

ثبت نام دوره MBA بازار سرمایه اسلامی ادامه دارد


این دوره توسط انجمن مالی اسلامی ایران و با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار ، دانشگاه امام صادق علیه السلام ، مرکز مالی ایران و بانک قرض‌الحسنه رسالت برگزار خواهد شد ادامه خبر...
 

 

دومین جایزه مالی اسلامی

 در بخش حقوقی، دانشگاه امام صادق علیه السلام و در بخش حقیقی حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر غلامرضا مصباحی مقدم؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار، به عنوان برندگان دومین جایزه مالی اسلامی معرفی شدند ادامه خبر...
 

در راستای توسعه فعالیت های انجمن مالی اسلامی ایران در فضای مجازی، صفحه رسمی انجمن در اینستاگرام راه اندازی شد.

با راهاندازی صفحه رسمی انجمن مالی اسلامی ایران در "اینستاگرام" (Instagram) از این پس تصاویر مرتبط با انجمن علاوه بر وبگاه و کانال تلگرام انجمن از طریق این شبکه اجتماعی در دیدرس اعضاء و دیگر علاقهمندان قرار خواهد گرفت.

در این ارتباط گفتنی است، صفحه رسمی انجمن مالی اسلامی ایران در "اینستاگرام" (Instagram) به صورت عمومی ایجاد شده است. بنابراین، همه اعضای انجمن و دیگر علاقهمندان می توانند با مراجعه به نشانی  https://www.instagram.com/islamic_finance_association  تصاویر بهاشتراک گذاشته شده توسط انجمن را مشاهده کنند.

 همچنین با راه اندازی پروفایل انجمن در سایت لینکداین به معرفی هر چه بیشتر خود در سطح جهانی اقدام نمودیم.علاقه مندان جهت جهت دسترسی به آن میتوانند به آدرس https://www.linkedin.com/in/iranian-association-of-islamic-finance-726559146 مراجعه نمایند.

کانال تلگرام انجمن

صفحه رسمی انجمن در اینستاگرام

صفحه رسمی انجمن در لینکداین

 

انجمن مالی اسلامی ایران را در دیگر شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

پیام‌رسان سروش

پیام‌رسان گپ

پیام‌رسان آی‌گپ پیام‌رسان ایتا پیام‌رسان بله

اخبار

آمار بازدیدکنندگان

125255
امروزامروز165
این هفتهاین هفته2796
این ماهاین ماه7661
مجموع بازدیدکنندگانمجموع بازدیدکنندگان125255
افراد حاضر 0